ІСПИТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ: СТАРТ ЛИСТОПАДОВОЇ СЕСІЇ

Сімка претендентів з Києва, Жовтих Вод, Олександрії, Знам’янки та Нового Стародубу цього тижня успішно склала іспити на визначення рівня володіння державною мовою в бібліотеці для юнацтва.

Про свої результати вони дізналися на особистій сторінці у вкладці «Прогрес». Залишилось дочекатись, коли їх сертифікати буде завантажено на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Зареєстрованих претендентів просимо врахувати додаткові обмеження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (із змінами): вони зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Чекаємо усіх, хто зареєструвався на іспит, у вівторок та середу об 11 год та 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.