ІСПИТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ: СТАРТ ГРУДНЕВОЇ СЕСІЇ

Насичений іспитовий тиждень в бібліотеці для юнацтва позаду…

14 претендентів із Жовтих Вод, Петрового та Олександрії вже склали свої іспити на визначення рівня володіння державною мовою. Результати відомі всім, частина претендентів отримали свої сертифікати, дехто – в очікуванні на генерування документа на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Звертаємо увагу, що вільних місць на поточний місяць для проходження іспиту в бібліотеці для юнацтва вже не залишилось, але зміни в графіку можливі, тож не втратьте нагоди подати свою заявку на сайті: https://exam.mova.gov.ua/.

Просимо врахувати додаткові обмеження для всіх, хто складатиме іспит: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, четвер о 10 год та 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.