2

ІСПИТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ: ПІДСУМКИ ЖОВТНЕВОЇ СЕСІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛИСТОПАД

Протягом жовтня в бібліотеці для юнацтва 35 претендентів з Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської та Кіровоградської областей успішно склали іспити на визначення рівня володіння державною мовою.

Дев’ять із них завітало до цього пункту іспитування протягом останнього тижня (26.10–29.10). Майже всі вони вже знають свої результати, а тому знайшли та завантажили сертифікати на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Звертаємо увагу, що 30 жовтня після 15 год відкрито реєстрацію на листопад. Тому всі бажаючі – не втратьте можливості подати свою заявку на сайті: https://exam.mova.gov.ua/. Залишились зовсім мало вільних місць!

Просимо врахувати додаткові обмеження для всіх, хто складатиме іспит: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок та середу об 11 год та 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.