1

ІСПИТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ: ПІДСУМКИ ТИЖНЯ

Протягом іспитових 23 та 24 листопада в бібліотеці для юнацтва успішно склали іспити дванадцять претендентів з Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Усі вони вже знають свої результати, а тому чекають, поки буде згенеровано їх сертифікати на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Звертаємо увагу, що 30 листопада буде відкрито реєстрацію на грудень. Тому всі бажаючі – не втратьте можливості подати свою заявку на сайті: https://exam.mova.gov.ua/.

Просимо врахувати додаткові обмеження для всіх, хто складатиме іспит: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок об 11 год та 14 год або в середу о 10 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.