І.Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен»

Сьогодні знову середа…літературна. Тож працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна разом зі своїми маленькими користувачами продовжили знайомство з новими авторами та їх книгами.

Цієї середи вони поринули у творчість чудової письменниці Ірен Роздобудько, взявши за основу її книгу «Пригоди на острові Клаварен».

«Вирушаючи в подорож маленькою річкою», дітлахи перевтілились у піратів і… «гайда» подорожувати. Тільки-но розгорнувши книгу, діти знайшли листа, адресованого їм, з якого дізналися про передісторію написання книги. І знов поринули у пригоди – «Аж тут до острова наближається корабель, а з нього сходять на берег пірати разом із трьома полоненими – капітаном, коком і юним Альбертом. Хлопчику таланить утекти, він зустрічає нових знайомих…».

Діти так захопилися подіями твору, що почали читати в ролях та уявляти себе на місці персонажів гостросюжетної книги.

Авторці гарно вдалося зробити твір пригодницьким з небезпечними ситуаціями, і водночас дуже добрим, без жорстокості.

Неймовірно зацікавили присутніх біографічні факти Ірен Роздобудько. Наприклад, перш ніж стати письменницею, вона працювала шпрехшталмейстером у цирку — оголошувала вихід акторів на арену, офіціанткою, кухарем, відеоінженером у кіносалоні, Снігуронькою у комерційній фірмі, журналісткою жіночих журналів «Караван історій», «Наталі». Ірен називають однією з найуспішніших українських письменниць, вона – неодноразова переможниця літературного конкурсу «Коронація слова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.