Інтернет – територія безпеки

Інтернет може бути корисним для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним!

Тому і не дивно, що 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.

Центральна міська бібліотека для дітей долучилася до проведення та запропонувала нашим маленьким читайликам низку заходів в рамках Дня безпечного Інтернету під гаслом: «Разом для найкращого Інтернету».

Протягом дня обговорювали питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз та механізмів їх захисту.

З медіа-скрайбінгу «Безпечний інтернет» маленькі користувачі засвоїли найважливіше: які небезпеки чатують на них у веб-просторі.

Бібліотекарі дитячого Інтернет-центру проводили інформ-хвилинки від Робіка для підвищення обізнаності дітей щодо безпечної поведінки у Всесвітній мережі. Відвідувачі переглянули декілька повчальних мультфільмів: «Фіксики – Інтернет» і «Корисні підказки: «Увага! Інтернет!» та познайомилися з книгами про безпеку в Інтернеті.

Інтернет можна зробити безпечнішим та кращим місцем для всіх, особливо для дітей та молоді. З головними правилами, яких потрібно дотримуватися в Інтернеті, познайомив Робік мешканців міста під час вуличної акції «Інтернет – територія безпеки».

Всі ці заходи мали на меті зменшення негативного впливу небажаної інформації на дітей шляхом покращення їхньої обізнаності щодо безпечного Інтернету.

Хай користування Інтернетом буде безпечним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.