Інноваційна порада «Модні тренди у створенні успішної презентації»

Чи було у вас таке, що приходиш на відкрите заняття або, наприклад, на нараду, і бачиш її… Презентацію.

І все б нічого, але дивлячись на неї хочеться, навіть не знаю, заплакати? Не дивуйтеся, це доволі часте явище, адже створювати презентацію це вам не звичайний текст у ворді друкувати. Тут є свої тренди.

Ні, ви не помилилися, слово «тренд» стосується не тільки моди, а й презентацій також. На даний час вони користуються шаленою популярністю, і використовують їх не тільки на бізнес нарадах, а й у дитячих садках, школах, коледжах, ВУЗах.

Ось і ми, в бібліотеці-філії №10, подумали і вирішили завітати до вихователів ЗДО №8 та ЗДО № 28 не просто так, а для того щоб поглибити їхні знання у створенні успішних і гарних презентацій.

Інноваційна порада «Модні тренди у створенні успішної презентації» познайомила вихователів з тим, які тренди у створенні презентацій є на сьогоднішній день; що краще: багато тексту чи мінімальна його кількість; які сучасні шрифти краще використовувати, а про які ліпше забути.

Особливо слухачів зацікавила тема стокових зображень та вибір кольорів у презентації. І не дивно, адже ці помилки найчастіше роблять люди у створенні слайдів. Ми розглянули, які зображення є невдалими для використання в презентації і яке саме кольорове поєднання не варто для них використовувати.

Так, правильно створена презентація це звичайно класно та не забувайте про те що ви і є ваша презентація. І жоден слайд чи картинка не замінить слухачам крутого спікера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.