Інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці»

Хочеш знати більше про Європу? Тоді завітай до бібліотеки.

Центральна міська бібліотека для дітей приєдналась до участі в проєкті «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». З метою розширення інформаційних ресурсів бібліотек, популяризації знань про ЄС в бібліотеці для дітей був створений інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці».

На ньому представлені матеріали про Європейський Союз. Матеріали для оформлення куточка бібліотека отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні. Серед них – яскраві та змістовні інформаційні видання та книжкові ігри, які стануть у нагоді в роботі з дитячою аудиторією.

Відтепер у наших користувачів є можливість отримувати нові знання про країни Європи, Європейський Союз, його історію та сучасність, європейські принципи, цінності та можливості, які надає українцям ЄС.

Тож після карантину ласкаво просимо всіх, хто бажає ознайомитися з інформаційним європейським куточком та більше дізнатися про європейські країни, завітати до дитячої бібліотеки.

Рушаймо разом! Відкриймо для себе Європу – континент, який є для всіх нас спільним домом, навіть якщо ми живемо в різних країнах та говоримо різними мовами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.