Інформаційно-історичний пазл «Соборність України під прапором волі»

Соборною, вільною, сильною, неподільною!

Такою хочуть бачити свою рідну країну студенти І курсу Олександрійського аграрного фахового коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, які завітали до бібліотеки, щоб разом з нами відзначити День Соборності України. Для них ми підготували інформаційно-історичний пазл «Соборність України під прапором волі».

Сьогодні студентська молодь має чітку громадянську позицію. Відчувається, що для них слова «батьківщина», «земля батьків, дідів та прадідів» не порожній звук. Вони щиро усвідомлюють свою причетність до великого народу, усвідомлюють свою значущість у світі. Знають, шанують і поважають героїв, які боронять кордони на Сході України, захищаючи честь, велич і славу поколінь.

Під час заходу дівчата та хлопці склали пазл з давніх традицій та звичаїв нашого народу, продемонстрували чудові знання історії своєї батьківщини, а ще, у форматі гри, здійснили захоплюючу подорож найгарнішими містами України. Впевнились, наскільки дивовижною є наша держава. Відкрили для себе нові місця, дізнались чим славиться Полтавщина, які ресурси дає нашій країні Запоріжжя, Миколаїв, які розкішні палаци та нездоланні замки збереглися на нашій землі з давніх часів.

Яскраву гру-подорож вдало доповнили книги, в яких зібрано найцікавішу інформацію про історію, культуру та життя в різних регіонах України від давнини й до сьогодення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.