Інформ-дефіле «Зіркові жертви наркоманії»

Проблема наркоманії актуальна у молодіжному середовищі, особливо серед учнів та студентів. Молоді люди вириваються з-під батьківської опіки, дуже часто не мають нормальних житлових умов, нормальних умов для роботи, яка тобі по душі, зате мають з цього приводу багато стресів та депресій. Це все “гасять” за допомогою препаратів.

Молодь хоче спробувати все. А спроба, на думку молодих людей, ні до чого не зобов’язує і ні до чого не прив’язує. Але якщо відчуття після вживання наркотику були гарні, то їх хочеться повторити. І ось вона – біда…

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім обігом.

З нагоди цієї дати 3 червня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна для учнів Ліцею інформаційних технологій було проведено інформ-дефіле «Зіркові жертви наркоманії», яка була присвячена людям мистецтва, які стали Зірками у сьогоденні, але їх зіркове світло швидко згасло, бо у розквіті власних творчих сил вони стали жертвами наркотичної залежності. Бібліотекарі розповіли та відкрили для учнів сторінки їх життя і творчості, а саме: Чарлі Шина, Міккі Рурка, Емі Вайнхаус, Маколея Калкіна, Вітні Х’юстон, Оззі Осборна та інших. Згадали яскравих зірок, яких поруч з нами вже немає. Їх життя передчасно обірвалося. На жаль, повернути час не можливо, але щоб самому не зробити таку помилку потрібно завжди пам’ятати, що життя одне і потрібно прожити його гідно, щоб одно разу не пошкодувати за невірний поступок.

А доповненням до заходу була зустріч з головою правління організації «Шлях до життя» Тримбачом Анатолієм Леонідовичем, який розповів присутнім про те, як підлітки та молоді люди стають наркозалежними та яким чином цьому можна протистояти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.