Тиждень «Open library!»

30 вересня, Всеукраїнський день бібліотек – свято популяризації книги. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря.

З нагоди свята Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна підготувала свої креативні заходи, що триватимуть майже весь тиждень.

З 24 по 30 вересня у бібліотеці відбудуться цікаві дійства, які підтверджують ідею Тижня «Open library!» та девіз УБА 2018 року: «Бібліотека@: все тут, всі тут!».

На маленьких користувачів чекає багато сюрпризів. Як же без них?

Феєрично, 24 вересня, пройшла акція «Відчуй себе бібліотекарем!». Бібліотекарі пропонували юним відвідувачам побувати по той бік бібліотечної кафедри. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, самостійно віднайти потрібну книжку на полиці, попередньо ознайомившись з бібліотечними фондами та заповнити свій читацький формуляр.

В цей день бібліотека по-особливому зустрічала своїх користувачів. Для всіх бажаючих проводились екскурсія «Книжок цікавий Всесвіт», бібліофреш «Книжкові новинки шукають читача», лабораторія книжкового смаку «Літературне попурі», лялькова вистава для учнів ГПД «Ми йдемо до бібліотеки». Маленькі читачі були активні у літературних іграх, конкурсах та вікторинах. А дитячий Інтернет-центр перетворився на справжній клуб кодування. Під час засідання гуртка «Code Club» діти відчули себе господарями за комп’ютером і зрозуміти, що це вони керують ним, а не навпаки. Заняття з програмування пройшло, як завжди креативно, весело та максимально ефективно!

У вівторок, 25 вересня, бібліотекарі і читачі організували День здоров’я та здійснили захопливу подорож до міста Кременчука.

Сьогодні наша бібліотека – це і центр відпочинку, духовності, це і плідна праця . Та найбільше, чим пишається бібліотека нині – своїми користувачами. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був, є і буде користувач, його запити, інтереси.

Протягом тижня у бібліотеці діють акції: «Стань другом книги! Запишись у бібліотеку!» (безкоштовний запис до бібліотеки), «Пробачення боржника Забудька» (можливість повернути заборговану книгу безкоштовно за цукерку), «Твори добро! Подаруй бібліотеці книжку!», «Читацький паркан».

Для своїх юних користувачів бібліотекарі оформили виставки-інсталяції: «Розумна обережність – запорука безпеки»; «Держави славна назва – Україна»; «Прочитай! Це цікаво»; «Осіння карусель»; віконну книжкову інсталяцію «Осіння казка»; виставку дитячого малюнку «Бібліотека нашої мрії»; фотобієнале «У фотооб’єктиві – бібліотекар» та фотосушку «Бібліотека в об’єктиві».

Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Тож свято продовжується…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.