Імена відомих олександрійців у назвах вулиць нашого міста

В рамках відзначення 271-ї річниці міста Олександрії в центральній міській бібліотеці відбулася мультимедійна година «Їх імена у вулицях Олександрії» за участю студентів політехнічного коледжу.

Коли б вулиця могла говорити, вона б розповіла про своє минуле, давнє, забуте… Вулиці мовчать, та про це розповідають їхні назви.

Бібліотекар розповіла про старі та нові назви вулиць міста, видатних людей, які його прославили, а вдячні олександрійці увічнили пам’ять про них у назвах вулиць

Серед них Григорій Усик – засновник нашого міста, Григорій Сокальський – колишній міський голова, який дуже багато зробив для міста, Іван Чиркін – засновник і першого директора школи, яка розташовувалася раніше у приміщенні нинішньої СЗНЗ №4, Дмитро Чижевський – всесвітньовідомий вчений, письменники Леонід Чернов-Малошийченко та Борис Нечерда, лікар, журналіст Анатолій Кохан, Герої АТО Олександр Козенко, Максим Бендеров.

Про акторів Театру корифеїв – Марка Кропивницького, Марію Заньковецьку, імена яких також є в назвах наших вулиць, розповів Богдан Тобілевич – користувач бібліотеки, який займається вивченням історії нашого краю.

Вулиці не мовчать, вони промовляють до нас своїми будинками, покрівлями і, звичайно, назвами. Треба прислухатися до них, вчити їх мову. І тоді багато цікавого вони повідають нам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.