ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018»
Світлим і святковим для бібліотечної Кіровоградщини видався сьогоднішній день.
25 квітня у Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Шевченка відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018».
Це було справжнє літературно-мистецьке свято, під час якого школярі захоплено та напрочуд цікаво розповідали про улюблені книжки, декламували вірші, показували яскраві малюнки й дотепно відповідали на непрості запитання журі.
Юні ерудити почувалися цілком впевнено й прагнули продемонстрували всі свої таланти.
Місто Олександрію гідно представили Крисанова Поліна, шестикласниця з Ліцею інформаційних технологій, та Мандебура Ілля, учень 7 класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів» №19 – ДНЗ «Лісова казка». Це був день натхненного читання, книжкових відкриттів, сюрпризів, нових друзів та подарунків.
І головне – все-таки не перемога, а цікаве, інтелектуальне спілкування, адже обдаровані діти познайомилися саме в рамках цього, такого незабутнього для них, свята. Справді, хочеться щиро побажати всім міцного здоров’я, удачі та щастя! І до наступного конкурсу «Найкращий читач року»!