Ігрова програма «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта»

Щороку 1 червня разом з настанням літа ми відзначаємо свято найголовніших людей на землі – День захисту дітей. Це свято світле, добре і чисте, як самі винуватці радісного дійства.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна спільно з Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді багато років поспіль цими днями дарують діткам веселе свято з іграми, театральними постановками, подарунками та гарними емоціями. Адже саме в цей час, як ніколи, розуміють, що щастя наших дітей в наших руках і силах. І зробити малечу щасливою так просто!

Напередодні найсонячнішого, найсвітлішого свята року в бібліотеці очікували на діточок із сімей учасників АТО та операції об’єднаних сил, щоб освітити їхні душі веселощами, життєрадісністю, позитивом і, звичайно, доброю казкою.

Ігрова програма «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта» з перших хвилин увірвалася до актової зали бібліотеки з зарядом позитивних емоцій від кумедної принцеси, яка не бажала напружувати себе новими знаннями і тому швиденько залучила до конкурсів присутніх дітей. І ніхто не зміг переконати примхливу принцесу: ні суворий батько-Король, ні схвильований професор, ні міністр-підлабузник.

На дітей чекали літературні змагання, театралізована мініатюра про котика, де акторами стали самі дітлахи, казковий відео-конкурс, багато рухливих ігор, а в кінці свята – подарунки від міського голови: настільні ігри «Монополія» та різноманітні пазли.

Ось таким веселим видався День захисту дітей в бібліотеці! Він і повинен бути таким, адже дітей захищають не тільки закони та інструкції, а ще сміх і радість, веселощі та казки. І чим більше буде радості у наших дітей та буде мирне небо над головою, тим в більшій безпеці вони будуть перебувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.