1

«І знову лине слово Кобзареве…»

Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, бібліотечні працівники центральної книгозбірні міста щороку проводять Шевченківські читання.

Ось і цього року 7 березня працівники абонементу завітали до громадської організації інвалідів «Віра», щоб поспілкуватися, почитати вірші знаменитого українця, пригадати сторінки із його нелегкого життя, зупинитися на найболючіших сторінках його долі, адже не мав він сімейного щастя, родинного тепла, люблячої дружини.

А розпочався захід «І знову лине слово Кобзареве…» із показу фільму «Біографічні відомості про Шевченка», які доповнила бібліотекар Кучинська А.П. біографічними фактами із книг П.Зайцева «Життя Тараса Шевченка», «Вічний, як народ», Ю.Ковтуна «Тарасові музи».

Присутнім цікаво було поглянути на портрети коханих жінок – Оксану Коваленко, Ганну Закревську, Варвару Рєпіну, Катерину Піунову, Лукерію Полусмакову та ін. під час демонстрації відео «Ніжні жінки Шевченка».

З великим задоволенням слухали учасники заходу пісні на слова Шевченка та співали разом з бібліотекарем, відчуваючи поетові думи, болі і страждання, надії і сподівання, хвилини радості і тривоги. Урізноманітнили захід і читанням віршів у виконанні членів громадської організації »Віра».

На завершення зустрічі бібліотекар звернулася до учасників зустрічі словами: «Нехай в кожній хаті на чільному місці лежить «Кобзар», хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка, щоб слово Тарасове світило старому і малому, щоб слово його було незабуте і нині, вічно ходило по Україні», а також запросила на презентацію книжкової виставки «Кобзарева стежина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.