2

І знову «Хто зверху?»

Популярне телевізійне молодіжне шоу «Хто зверху?» набирає обертів. Цей формат заходу дуже подобається молоді Олександрії. Тому і вчителі, і бібліотекарі, намагаючись урізноманітнити дозвілля юнаків та дівчат, використовують варіацію відомого шоу, особливо до Дня усіх закоханих.


Б
ібліотекар філії №7 разом з педагогічним колективом та учнями ЗНЗ №6 організували розважальний захід у форматі «Хто зверху?». Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Саме під час даного заходу багатьом хотілося переконатися в тому, що дівчата – не лише найчарівніша половина людства, а й найрозумніша.

Старшокласники із захопленням брали участь у різноманітних пізнавальних та жартівливих конкурсах, які характерні саме для такого шоу – «Чоловік чи жінка?», «Дивоглядки», «Хто я?» та ін. Юнаки та дівчата демонстрували свої акторські здібності, знання етикету, жіночої та чоловічої психології, загальної ерудиції. Боротьба була напруженою і запеклою. Сильнішими виявилися все-таки хлопці. Обидві команди були нагородженні солодкими призами.

Видатний давньогрецький філософ Сократ зробив свого часу висновок: «Чим більше я знаю, тим більше я не знаю». Людина приходить у світ для того, щоб постійно вдосконалювати, насамперед – себе, свій духовний світ, свої знання, уміння, навички, здібності. Саме тому протягом майже всього життя людина наполегливо навчається. І не важливо чоловік ти чи жінка. Важливо лише те, що всі ми відчуваємо потребу в збагаченні знаннями, отриманні задоволення від інтелектуальної спроможності. Тож будьмо розумними!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.