2

І слово «Чорнобиль» нам страшно згадати

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу.

З метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, в ЦМБД ім. Ю.Гагаріна відбулася година героїчних спогадів «І слово «Чорнобиль» нам страшно згадати». Діти дізналися про жах Чорнобильської катастрофи, який вже понад 30 років висить над Україною.

відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС, вшанували тих, хто, не шкодуючи свого здоров’я та життя, заслонили собою світ від радіаційної хвилі. Приємно вразили ведучих активне бажання присутніх взяти участь у бесіді та обізнаність, з якою вони висловлювалися на доволі складну для цього віку тему.

Відео-матеріали про героїв-ліквідаторів наслідків аварії та фрагменти з художніх фільмів «Метелики», «Чорна квітка» вразили і розчулили дітей.

На завершення заходу школярі взяли участь у екологічній вікторині «Природа навколо нас». Також присутні познайомилися з книгами про страшні події 1986 року з книжкової викладки.

Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

Присутні на заході прийшли до думки, що в серці треба мати милосердя, щоб приходити на допомогу тим, хто її потребує. А також бути патріотом, щоб у потрібну хвилину стати на захист Батьківщини, прийняти правильне рішення, насамперед, думати про тих, хто нас оточує, а не про себе; бути чесними і сміливими, бути людьми, гідними свого народу, і не зганьбити його; любити і берегти рідну землю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.