І обнялися береги одного вічного народу

День Соборності України − свято , що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму бібліотекар бібліотеки-філії №3 для дітей завітала до учнів 4-А класу навчально-виховного об`єднання «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» з годиною історичної дати «І обнялися береги одного вічного народу», присвяченою Дню соборності України.

Розпочався захід з Гімну України. Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, познайомились з історичним фактом злуки українських земель, та історичним значенням цієї визначної події. Школярі із зацікавленістю слухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, жваво розмірковували про поняття соборності.

Учні відповідали на запитання літературно-історичної вікторини та продемонстрували свої неабиякі знання з історії рідної держави.

Вірші сучасних поетів про Україну, що читали діти, брали за душу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.