Гурман шоу «Створені з любов’ю: різдвяні смаколики власноруч»

Чудова зимова пора тішить українців численними народними святами.

Новий рік, Різдво, Щедрий вечір, Водохреще – свята, в яких для наших земляків закладено багато символів і древнього змісту, а традиції святкування передаються з покоління в покоління.

Наші предки вірили в те, що чим щедрішими будуть святкування і кутя, тим краще сім’я буде жити в Новому році. Саме тому працівники бібліотеки-філії № 3 вирішили влаштувати гурман шоу «Створені з любов’ю: різдвяні смаколики власноруч», учасницями якого стали наші постійні, активні читачки, прекрасні господині та вправні кулінарки. Захід відбувся у форматі відомих українських кулінарних телевізійних шоу. Між собою змагались дві команди «Золотисті» та «Сріблясті». Із заздалегідь заготовлених продуктів, за певний проміжок часу, потрібно було приготувати та презентувати різдвяні закуски та десерти.

Як говорив відомий шеф-кухар Поль Бокюз: «Життя – це маленька кухня, на якій ми готуємо страви під назвою «щастя». На цій кухні ми самі собі шеф-кухарі, і тільки нам вирішувати, які інгредієнти ми будемо додавати…».

А ось у наших чарівних учасниць не вистачало певних інгредієнтів і їх доводилось виборювати в різноманітних конкурсах та вікторинах. На дотик впізнавали сипучі продукти, відгадували по підказках припаси з «чарівного казана», грали в гру «Кулінарний крокодил», готували з монопродукту амюз буш (страва на один укус), демонстрували знання страв кухонь світу, відповідаючи на питання відеовікторини. Зі всіма завданнями наші учасниці впорались на відмінно і на розгляд суддів представили віртуозні страви сучасної української кухні, дійсно, створені любов’ю, власноруч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.