1

«Гумор – це рятівний круг на хвилях життя»

Англійський етнограф та археолог Джон Леббок зазначив: «Гумор – це рятівний круг на хвилях життя».

І дійсно, людство тисячоліттями зберігає й передає наступним поколінням веселі казки, дотепні історії, жартівливі пісні, кумедні небилиці, смішні афоризми, анекдоти та жарти. Адже, коли людина сміється – вона не тільки стає добрішою, а й просто стає легше на душі.

Тому, для учнів професійного ліцею бібліотекар центральної бібліотеки ім. О.Пушкіна Воробйова Н. В. підготувала літературну зустріч «Веселий пересмішник – щира душа України» до 61-ї річниці від дня смерті видатного українського гумориста Остапа Вишні.

Протягом усього свого життя він виступав як талановитий і неповторний митець, слово якого глибоко проникало в пласти народного життя. Недаремно його називали «королем українського тиражу».

Присутні із захватом слухали про незламного оптиміста, якому довелось пройти через пекельні тортури репресій, заслань, але залишитися доброю, чутливою людиною, здатною прийти на допомогу, жертвуючи не лише власним життям, а і життям коханої дружини Варвари Олексіївни та доньки Марії.

На підтвердження виступу учасникам було запропоновано переглянути такі уривки із документальної хроніки: «Портрет», «Невідомі сторінки з життя Остапа Вишні», «Розстріляне відродження. Остап Вишня».

На завершення зустрічі присутні пригадали кращі усмішки та ще раз переконались, що посмішка лише за одну мить може змінити настрій будь якої людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.