Групове заняття з асистентами вчителів закладів загальної середньої освіти, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

Серед нас живуть люди, яких називають по-різному: інваліди, люди з особливими потребами, люди з обмеженими можливостями.

В Україні чисельність людей з інвалідністю за останні 20 років подвоїлася і зараз складає близько 3 мільйонів (приблизно 6% від кількості всього населення). Інвалідність – це значне обмеження життєдіяльності, що призводить до соціальної непристосованості. Але є й такі, що обмежені у спілкуванні – ізольовані від суспільства. Дуже часто вони залишаються віч-на-віч зі своїми труднощами. Невирішеність цієї проблеми породжує ряд серйозних наслідків.

створення Корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики» – це крок у майбутнє, унікальна можливість для саморозвитку та самореалізації дітей в т.ч. і дітей з особливими потребами. Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» покликана допомогти дітям з особливими потребами та дітям, які потребують соціального захисту адаптуватися та інтегруватися у суспільство.

Реалізація проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики» стала можливою завдяки перемозі у конкурсі проектів соціальної дії у рамках програми «Активні громадяни» підтриманої Британською Радою в Україні.

Бібліотекарі із задоволенням поділилися своїми досягненнями та досвідом роботи в цьому напрямку із асистентами вчителів закладів загальної середньої освіти, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Присутнім було цікаво переглянути відео «Особливі діти», де висвітлено роботу з дітками з інвалідністю та буктрейлер «Просто, тому що…», ознайомитися з ігровим інвентарем та обладнанням, закупленим для масових заходів, психологічного розвантаження та занять з психологом.

Педагоги не були пасивними глядачами, а відчули себе дітьми та поринули у казкотерапію та пет-терапію після екскурсії книгозбірнею.

Не всіх людей доля наділила здоров’ям у рівній мірі. Живуть серед нас прекрасні люди, здібні і талановиті, але з обмеженими фізичними можливостями. Такою людиною є бібліотекар філії №9 Ковальов Павло, який наприкінці зустрічі подарував гостям ліричну пісню і тим самим провів сеанс музикотерапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.