Голосні читання Читай, я буду слухати!

Осінь робить перші кроки нашими скверами, парками, вулицями, які ведуть до бібліотеки. Для читання книг осінь – найідеальніша пора року, і книжкові закладки можна знайти під кожним деревом… А коли ще сяють яскраві осінні промінчики – немає нічого кращого, ніж провести день з цікавою книгою.

5 вересня до центральної міської бібліотеки для дітей завітали діти з особливими потребами, їх батьки, читачі бібліотеки на голосні читання «Читай, я буду слухати!».

Бібліотекарі, перевтілившись у відомих мультяшних героїв фіксиків  Нолика, Папуса, та троля Розочку, знайомили присутніх з кумедними, розбишацькими сюжетами віршів Івана Андрусяка зі збірки «Лякація». Казкові герої  «по-дитячому» і дуже емоційно зачитували вірші зі збірки. Це кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» про жабок, що у морі живуть; про те, як дружити з бегемотами; з чого складається качка… Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються, підштовхують до гри і театралізації.

Діти із задоволенням прослухали поетичні твори і ознайомилися із творчістю сучасного дитячого письменника І.Андрусяка.

Такі голосні читання улюблених творів пробуджують у дітей інтерес до читання, спонукають їх до читацької культури, спілкування . Малеча ділилася своїми враженнями про прочитане.

Читання вголос є моментом єднання, часом, коли ніхто не дивиться в телефони, коли спокуси світу відкладені вбік,  де діти мають змогу мріяти, уявляти і розуміти. 

Голосні читання були проведені в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який  підтриманий Британською Радою в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.