Година застереження «Не дай СНІДу шанс!»

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також, як день пам’яті жертв цього захворювання.

Тому, щоб застерегти і ще раз нагадати про масштаби цього захворювання, працівники центральної міської бібліотеки для дітей розповіли школярам ОНВК № 17 про історію виникнення хвороби, способи зараження ВІЛ та профілактичні методи запобігання інфікування. Також учні дізнались для чого потрібна червона стрічка. Небайдужі діти одягнули виготовлену бібліотекарями стрічку-символ Дня боротьби зі СНІДом.

Пам’ятаймо! СНІД ще не переможений, ось чому нам так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди. Бережіть себе, піклуйтеся про ближніх і нехай Всесвітній день боротьби з ВІЛ об’єднає всіх і кожного не тільки 1 грудня, а й у всі інші дні в році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.