1

Година спілкування «Зворотній бік Інтернету»

20 січня 2022 року в центральній міській бібліотеці для дітей говорили про безпеку в Інтернеті під час години спілкування «Зворотній бік Інтернету».

На зустріч з п’ятикласниками ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) був запрошений фахівець із соціальної роботи Вадим Немов.

Діти взяли активну участь у дискусії та відверто висловлювали власну думку, оцінюючи позитивні і негативні сторони мережі і ті ризики та загрози, які існують в Інтернеті. Наприклад, присутні говорили: «Інтернет допомагає людині. Заходячи на різні сайти, ми можемо дізнатися щось цікаве про музику, спорт, видатних людей. Все, чого душа бажає. Але є загроза опинитися у полоні реклам, які не завжди є корисними для нас. Ще є сайти знайомств, деякі з таких сайтів можуть бути вкрай небезпечними. На цих сайтах не треба розповідати все про себе незнайомій людині. Інтернет – це річ, яка буває безпечною і небезпечною, тому потрібно бути обережними під час користування Інтернетом, тоді все буде гаразд».

Небезпечні спільноти, онлайн-знайомства, кібербулінг, флеймінг, тролінг – ці та інші питання обговорили діти з бібліотекарками та запрошеним соціальним психологом.

Наприкінці зустрічі діти визначили особисті кордони і склали загальні правила безпечного користування Інтернетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.