Година спілкування «Люди різних професій»

Вибір професії – важливий етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. Саме цій темі була присвячена година спілкування «Люди різних професій», яка була проведена 22 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна для вихованців 10-б класу гімназії-інтернат-школи мистецтв.

Гостею заходу була провідний фахівець з профорієнтації Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Клочко Олена Павлівна. Під час спілкування вона пояснила відмінність між словами – професія, спеціальність, кваліфікація, посада, які мають безпосереднє відношення до професійної діяльності людини.

За допомогою тестування школярі визначили притаманний для кожного тип професії, а в ході бесіди поділилися своїми планами на майбутнє.

Протягом години спілкування учні з цікавістю і небайдужістю слухали матеріал, задавали питання, долучались до обговорення.

Даний захід був актуальним та корисним для присутніх, тому що вибір майбутньої професії – це досить серйозний і відповідальний крок у житті кожного з них!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.