Година історичної пам’яті Герої партизанських доріг

Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої Світової війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави у центральній міській бібліотеці для дітей для семикласників Олександрійського колегіуму було проведено годину історичної пам’яті «Герої партизанських доріг».

Бібліотекарі розповіли школярам про героїзм і подвиги партизанів під час війни та наголосили, що ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. Пригадали про перші загони партизанів, що з’явилися наприкінці 1941 року під Черніговом і Сумами під керівництвом Миколи Попудренка та Сидора Ковпака, та поклали початок гуртуванню партизанів у лісах Північної України. Завдяки безстрашній і непримиренній боротьбі партизанів і підпільників земля України горіла під ногами в фашистів.

В ході зустрічі переглянули історико-документальний фільм «Рух опору. Партизани» та презентацію «Вони захищали Вітчизну».  Наприкінці заходу всі бажаючі змогли більш детально ознайомитись із матеріалами книжкової викладки «Немеркнуче світло великого подвигу», малюнками з виставки дитячих малюнків «Війні немає забуття» та вшанували хвилиною мовчання  воїнів – партизанів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.