Година історії до Дня пам’яті та примирення

«Тривожна радість травневого сонця» – під такою назвою в центральній бібліотеці міста відбулася година історії, приурочена Дню пам’яті та примирення.

Відвідали її підопічні Кримінально-виконавчої інспекції.

Cаме пам’яті та примирення українське суспільство зараз найгостріше потребує. Бібліотекарі, запрошуючи на свої заходи людей, які колись «похитнулися» у своєму житті, намагаються поповнити їхні знання про історію України, підвищувати їхній рівень свідомості до ідей толерантності та ненасильства, формувати навички ефективного, безконфліктного спілкування, навчити їх жити в мирі, злагоді, повазі один до одного, незалежно від мови, традицій, поглядів і переконань, місця проживання.

8 травня являється днем жалоби за всіма загиблими під час Другої світової війни та покликаний бути нагадуванням про те, що війна, смерть та насильство – найстрашніше лихо у суспільстві людей.

В ході заходу були переглянуті відео «Причини та наслідки війни», «Звідки в Україні квітка червоного маку», адже символом пам’яті за загиблими являється ця яскрава горда квітка.

 

Говорити сьогодні про минулу війну є важливою передумовою перемоги у війні сьогоднішній. Ми маємо пам’ятати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.