2

Година доблесті та безсмертя «Історія, написана кров’ю»

У кожного з нас своя лінія фронту. Війна в Україні – наш спільний біль. Вона розбудила в наших душах патріотизм, національну свідомість. Не кожен з нас може зі зброєю в руках захищати свою землю, але кожен на своєму місці може долучитися до святої справи – зберегти мир в Україні.


М
ожна розповідати безліч історій про людей, які пішли добровольцями в зону АТО, про волонтерів, які, незважаючи на небезпеку, везуть на лінію фронту військове спорядження, про дитячі малюнки та листи, які носять солдати в кишенях бронежилетів. Кожен прислухається до своєї совісті…

21 лютого у бібліотеці-філії №2 на годину доблесті та безсмертя «Історія, написана кров’ю» зібралися учні 8 та 9 класів НВК «ЗНЗ I-III ст. №12 ДНЗ». Захід був присвячений загиблим землякам, учасникам АТО.

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, запалили свічку пам’яті. Ведучі розповіли про події Майдану та героїв, котрі віддали своє життя за кращу долю країни. До уваги учнів було представлено відео-ролик про загиблих земляків «Їх імена пам’ятає Олександрійська земля». Потім виступили найкращі декламатори віршів: Катерина Первуніна, Шуляк Вікторія, Серединська Марина, Рожкова Юлія, Погрібняк Людмила, Тимченко Валерія та інші.

Марина, Рожкова Юлія, Погрібняк Людмила, Тимченко Валерія та інші. Сьогодні в Україні тривожно. Болить серце за долю народу, хочеться кричати, коли думаєш, про цвіт нації – молодих хлопців, які загинули на Сході. Ці героїчні люди не боялися вмерти за свою країну, за її майбутнє. Але численні похоронки не зупиняють боротьби. На Донбасі чесно і віддано нині воюють і наші земляки.

На зустріч з учнями завітав один із таких героїв, учасник АТО, наш земляк Максим Шепеленко. Він розповів присутнім про свій бойовий шлях, поділився враженнями від побаченого і пережитого.

  • Також учні переглянули фото та відео про перебування Максима та його побратимів в зоні бойових дій. Дівчата зі студії «Молоді голоси» – Лакатош Єлизавета, Артюшина Аліна, Гаркуша Анна заспівали пісню «Повертайся живим», а Крістіан Гоню виступив з піснею «Там біля тополі». До уваги учасників заходу бібліотекарем була підготовлена фото-виставка «Ви завжди у наших серцях».

Завдяки саме таким зустрічам з героями ми виховуємо у дітей шанобливе ставлення до Батьківщини, почуття патріотизму та гордості за свою націю.

Після таких заходів у дітей залишається віра у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.