1

Гірко плаче Україна за своїми синами…

З метою національно-патріотичного виховання бібліотекою-філією №10 було проведено годину мужності «Гірко плаче Україна за своїми синами…» для учнів 6 класу ЗНЗ№10.

Говорили про звичайних людей, здатних власним життям боронити мир і спокій у країні. Учасники з цікавістю прослухали представлений до їхньої уваги матеріал, поділились своїми думками про події в Донецькій та Луганській областях, вшанували пам’ять загиблих на Сході хвилиною мовчання.

Особливу увагу бібліотекар приділила воїнам-героям, які боронили Донецький аеропорт. 242 дні тривала оборона Донецького аеропорту і стала символом незламності духу українських воїнів. Наші військові робили те, що, здавалося б, не під силу людині. За це незламних воїнів стали називати “кіборгами”. Вони тримали оборону 5 місяців. … Там, де не витримали метал і бетон, вистояли ці мужні люди…

Бібліотекар у своєму виступі зазначила, що Донецький аеропорт став символом мужності, героїзму і відваги українських захисників, та наголосила на важливості подвигу «кіборгів» у захисті територіальної цілісності нашої держави. Вони, самі того не розуміючи, написали своєю кров’ю героїчну сторінку сучасної української історії. Адже оборона Донецького аеропорту зупинила просування ворожих військ в західному напрямку. Протягом заходу присутні переглянули відеоролик про захист Донецького аеропорту.

Не обминули своєю увагою і мужніх героїв свого міста та району. Згадали поіменно тих, хто загинув, переглянули відео «Безсмертя молодих».

Важкі випробування переживає нині Україна. Події останніх років примусили кожного українця відчути свою відповідальність за Батьківщину, а також зрозуміти, що ми господарі на власній землі. На Сході України тривають кровопролитні бої. Там вирішується доля і майбутнє країни. Тому всі ми повинні бути вдячні захисникам, які боронять її територіальну цілісність. Герої серед нас, нам є на кого рівнятись і з кого брати приклад. Україна Єдина. Перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.