Герої живуть поряд із нами

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

Українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята:

  • День святої Покрови Пречистої Богородиці
  • 75-а річниця створення Української повстанської армії (УПА) – 1942 р.
  • День Українського козацтва
  • День захисника України.

Свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Тож напередодні свята бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна провели патріотичну зустріч «Герої живуть поряд із нами» студентів училища культури з учасником АТО, старшим солдатом військової частини 2269 Іваном Васільєвим.

Іван Миколайович ділився спогадами, розповів про своє перебування на Сході України, про те, як він потрапив на передову, про солдатський побут. Учасник АТО охоче вступав у діалог із присутніми та розповідав про досвід, який отримав під час служби, показував відео та знімки з передової. Головним своїм здобутком учасник АТО назвав вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів.

На завершення студенти подарували квіти і побажали Івану Миколайовичу всіх Господніх благ і гараздів, непохитної віри, незламного духу, чистої любові до своєї неньки – України!

Загалом зустріч пройшла в теплій, родинній, невимушеній обстановці і нікого не залишила байдужим.

Ми вдячні нашим молодим та мужнім героям за їхню хоробрість. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.