Hello, Europe

1 листопада світова спільнота відзначає День заснування Європейського Союзу. ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993-го року i який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

Так, 31 жовтня напередодні Дня народження Європейського Союзу Центральна міська бібліотека разом з учнями Ліцею інформаційних технологій поринули у відеотур «Hello, Europe». Учні із захопленням занурились у світ країн ЄС, з неабиякою цікавістю здійснили віртуальну подорож країнами, дізнавшись багато цікавих фактів, адже кожна країна – це невичерпна скарбниця духовних та матеріальних цінностей.

Сьогодні Європейський Союз – економічний та політичний союз 28 держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання.

В ході відеотуру учні переглянули відеофрагменти про створення ЄС, економічний розвиток, архітектурні пам’ятки, культуру, ландшафти. Дізналися, які переваги мають країни-члени політико-економічного утворення та, що чекає в майбутньому Україну під час вступу до Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.