Гендер та дискримінація

29 березня, в рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, відбувся тренінг на тему: «Гендер та дискримінація»,

Учасниками тренінгу стали: ініціативна група проекту #ДоброДій, працівники закладів освіти, культури, члени громадських організацій.

Тренінг проводили тренери громадської організації «СТАН» – Ярослав Мінкін, Яна Салахова.

Під час тренінгу розглянули поняття «гендер», «гендерні стереотипи», «дискримінація», те, як деякі хибні уявлення впливають на відношення до людини і, як наслідок образливе ставлення.

Назвали біологічні та соціальні ролі чоловіків та жінок. Визначилися з продуктивною та репродуктивною діяльністю та поговорили про розподіл цієї праці, гідну оплату.

Зупинилися на законодавчій базі, щодо прав людини та розв’язували ситуації, визначаючи за якою ознакою порушено права. Та завдяки роботі в командах, аналізували приклади дискримінації в нашому місті та шукали шляхи їх подолання.

А між тим, грали в ігри, що дали можливість побути кимось чи чимось іншим, замислитись про свої відчуття та й просто відпочити)))

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати, які засвідчили їхню участь.

PS: Дуже дякуємо тренерам за цікавий виклад, дружню та теплу атмосферу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.