Фронт у тилу ворога

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави в ЗНЗ №10 за участю учнів 5-Б класу працівники бібліотеки-філії № 10 провели годину військової прози «Фронт у тилу ворога». Основною темою заходу стала військова поезія П. Воронька, О. Шевченка, В. Григорак, Г.Ладики, В. Вермінського, які писали про тяжкі військові будні ополченців. З вуст учнів лунали вірші «Партизан», «У блакитнім небі…», «Коли запала тиша на землі…», «Стоїть обеліск…», «Розкажіть своїм синам», «Ковпаківська бойова», «Йшли селом…», «Ми йшли у бій не ради слави» та інші.

Наприкінці заходу, діти переглянули відео «Рух супротиву в Україні в 1941-1945 рр.», з якого дізналися про те, коли з’явились перші загони партизанів в Україні, їх командирів, диверсії.

З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.