ФРАЗЕОЛОГІЗМИ: ВЧИМОСЯ ВЖИВАТИ ПРАВИЛЬНО

Продовжуючи пізнавати цікаві та актуальні мовні питання, відвідувачки курсу «Українська мова без меж» зібрались на черговому занятті в бібліотеці для юнацтва.

Цього разу розглядали стійкі одиниці, які сприймаються як єдине ціле і вживаються носіями мови в усталеному оформленні. У чому полягає різниця між словосполученнями і фразеологізмами, які існують джерела походження останніх, основні характерні ознаки та різновиди стійких одиниць – все це і не тільки дізнались слухачки курсу від Аліни Білоконенко.

Насичений теоретичний блок супроводжували практичні вправи, які були спрямовані на перевірку засвоєного матеріалу та визначення рівня знань фразеологізмів. Виконавши завдання тесту «Як добре ви знаєте українські фразеологізми?», відвідувачки мудрого віку продемонстрували дуже хороший результат.

На завершення заняття Аліна Ігорівна запропонувала присутнім ознайомитися із лексикографічними працями в галузі фразеології та скористатися ними під час виконання однієї із вправ. А приємні тематичні подарунки усім відвідувачкам ще стануть у пригоді, коли буде потреба дізнатись про фразеологізми щось цікаве і не до кінця досліджене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.