Формування правової культури та правове інформування юних користувачів в бібліотеках Кіровоградщини

Участь бібліотекарів Олександрійської міської ЦБС в обласному вебінарі, присвяченому правовому вихованню юних читачів

28 листопада 2018 року бібліотекарі методичного відділу Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи взяли участь в обласному вебінарі «Формування правової культури та правове інформування юних користувачів в бібліотеках Кіровоградщини» (в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»), який організувала Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Бібліотечні фахівці Кіровоградської області в он-лайн форматі поділилися досвідом проведення правознавчих заходів, які покликані сприяти підвищенню рівня правової культури читачів, інформованості дітей, молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

Методисти Олександрійської міської ЦБС підготували мультимедійну презентацію на тему: «Різноманіття форм роботи бібліотек міста Олександрії на допомогу правовій освіті юних читачів», в якій розкрили різноманіття соціокультурної діяльності бібліотек з правового виховання дітей та молоді, особливо відмітивши плідну співпрацю з фахівцями Олександрійського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та інспекторами ювенальної превенції Олександрійського відділу поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.