Фестиваль «Українське дитяче кіно» продовжується

Чи любите ви анімаційні фільми?

Навряд чи, знайдеться людина, яка скаже, що не любить … Адже це магія, мальоване диво, яке володіє універсальною мовою.

В цьому переконалися олександрійські школярі, які 4 та 5 грудня відвідали кінопокази анімаційного фільму в рамках фестивалю «Українське дитяче кіно».

Учні Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», Олександрівського ЗНЗ I-III ст. та користувачі центральної міської бібліотеки для дітей переглянули анімаційний фентезі-фільм «Микита Кожум’яка». Цей фільм знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки, що розповідає про хлопчика Микиту, який повинен врятувати світ людей і світ магії від відьми.

Під час перегляду діти уважно слідкували за пригодами головного героя Микитки та ельфа-лісовичка Рисика, які, шукаючи Жар-Квітку, поринули у чарівний світ пригод. Затамувавши подих, відвідувачі кіносеансу чекали розв’язки сюжету. І тільки завдяки справжній міцній дружбі Микита разом з друзями змогли перемогти і врятувати світ. Світло перемогло Морок, адже тільки доброта і любов здатні творити справжні чудеса.

«Микита Кожум’яка» – це чудовий та повчальний анімаційний фільм. Він вчить нас бути хоробрими, цінувати любов і дружбу понад усе, ніколи не здаватися і переборювати свої страхи.

Кінопоказ стрічок фестивалю «Українське дитяче кіно» проводиться завдяки компанії «Артхаус Трафік», за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Фестивалю фільмів для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.