Фестиваль творчості “Повір у себе”

Неймовірне свято музики влаштували працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна для дітей з інвалідністю ГО «ВІРА».

Цікаві факти з історії й сучасності музичного мистецтва, видатних композиторів, кумедні історії по темі, пісні та танці – все це не дало сумувати нікому в залі.

На свято до дітей завітала чарівна Солька – невід’ємна частина музичного мистецтва – нотка. Вона розгадувала з малечею загадки про музичні інструменти та ребуси з нотами.

Вже традиційно, двічі на рік проходить творчий фестиваль «Повір у себе» для особливих діток, де кожен з них може продемонструвати свої таланти, вміння та надихнутися на нові звершення, а натхнення було від кого черпати… Вихованці БДЮТ (керівники вокалістів – Анастасія Бушмакіна, Ольга Джулай; керівник хореографічного гуртка «Силует» – Олена Васил’єва) вражали своїми співочими та танцювальними талантами. Вихованка студії східного танцю, Марина Циганова зачарувала всіх присутніх своїм виступом (керівник Надія Лінкевич). Порадував прекрасним виконанням ліричної пісні Павло Ковальов – співробітник ЦБС, бібліотекар.

Фестиваль було організовано спільно з МЦССДМ, завдяки чому кожна дитина отримала від міського голови солодкий подарунок.

Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.