Фестиваль “Повір у себе”

Знову привітав своїми райдужними фарбами і святковим настроєм щорічний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», який відбувся 16 листопада в ЦМБД ім. Ю.Гагаріна.

Фестиваль, приурочений до Міжнародного Дня людей з інвалідністю, був досить яскравим і насиченим. Учасниками його стали близько 50 дітей з інвалідністю ГО «Віра» та їх батьки, користувачі бібліотеки.

Організатори ставили перед собою завдання: сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, познайомити глядачів з різнобарвною палітрою творчості учасників фестивалю.

В рамках заходу пройшли конкурси, вікторини, творчі та розважальні ігри. Родзинкою свята була театралізована постановка за казкою Г.Х. Андерсена «Снігова королева». Дівчинка Герда, яка завітала на свято, розповіла дітям свою історію про друзів, які допомогли їй повірити у себе і знайти брата Кая. Театралізована казкова подорож супроводжувалась виступами вихованців студії східного танцю «Надіна» (керівник Н. Линкевич) та вокального гурту «Покоління NEXT» (керівник А. Бушмакіна) БДЮТ.

Неймовірні враження лишили після своїх виступів талановиті дівчатка. Мабуть саме це надало більше сміливості дітям з особливими потребами для демонстрації своїх творчих здібностей.

Присутні на фестивалі були вражені виступами дітей, які неабияк майстерно співали та декламували вірші, весело посміхалися і щиро раділи життю. Своїми ангельськими голосами зачарували присутніх Катерина Кулішова та Чернишова Аліна.

На святі панувала тепла й затишна родинна атмосфера. Переможцями фестивалю стали всі юні учасники, які отримали солодкі подарунки від міського голови С.Цапюка.

Завершилось свято вітальними словами директора Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яценко С.В. та побажаннями вірити у свої сили, бути завжди натхненними і творчими – такими, як у цей світлий день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.