1

Фестиваль «Повір у себе» знов відкриває таланти

Діти-інваліди – це не лише діти з особливими потребами, а й діти з особливими талантами, особливою силою та особливою вірою у щасливе майбутнє.

25 листопада на базі центральної міської бібліотеки для дітей, за підтримки міської ради, відбувся фестиваль творчості «Повір у себе», що проводиться до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

Фестиваль творчості «Повір у себе», який має свою десятирічну історію проведення, цьогоріч відбувся за ініціативи міського центру соціальних служб спільно з працівниками бібліотеки для дітей.

До участі в заході долучилося близько 60 дітей з особливими потребами від громадських організацій «Віра» та «Серце матері».

Присутніх вітав директор центру соціальних служб Сергій Яценко, заступник директора ОМЦБС з питань обслуговування дітей Лариса Овдієнко.

Програма фестивалю була дуже насиченою. Дітлахи читали вірші, гуморески, чарували присутніх прекрасними танцями. Пісні у виконанні Емілії Дудкіної, Катерини Кулішової, Павла Ковальова розчулили серця усіх присутніх.

Учасники фестивалю також мали можливість взяти участь у театралізованій виставі «Казочка про хороброго півника» та запропонованих рухливих іграх і розвагах.

Наприкінці заходу усі діти отримали солодкі подарунки.

Проведення подібних заходів заохочує дітей розвивати свої творчі таланти, дає можливість повірити у себе, свої сили, свій талант та у те, що вони є особистостями.

Маємо надію на те, що наш фестиваль посприяв формуванню успішної особистості, самоповаги, розвитку творчих здібностей, навичок спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.