Етно-паті «Андріївські вечорниці»

3 давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами.

Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.

Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди, було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія Первозванного.

От і працівники бібліотеки для юнацтва, в образі господині хати, її кумасі та молодички Марічки, разом з учнівською молоддю Ліцею інформаційних технологій вирішили ненадовго повернутись в минуле та поринути в атмосферу Андріївських вечорниць.

Протягом гулянь вони мали змогу відчути красу та поезію стародавніх українських обрядів. Молодь занурилась в минувшину, поринула в атмосферу загадковості вечора на Андрія, давніх обрядів та особисто взяла активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях. З радістю бешкетували, танцювали, співали пісні, ліпили та їли вареники, а також намагалися вкусити головний символ свята – калиту.

Ось так у веселощах і забавах пройшло це колоритне дійство, яке могло бути тільки в Андріївську ніч. Це були незабутні та неймовірні враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.