2

Епідемія доброти

Людина в світ приходить для добра, Щоб в світі цім добро творити.

 Є одна дуже гарна теорія. Якщо ти станеш добрішим, зарядиш будинок свій позитивною енергією, твої сусіди почнуть з радістю спілкуватися з тобою і теж «подобрішають». І незабаром всі будинки і вулиці навколо теж підхватять епідемію доброти. І місто, в якому ти живеш, стане добрим. Звісно, одне місто у великій державі можна не помітити. Але, якщо від нього будуть виходити промені доброти, незабаром у всіх містах країни стане тепліше. І країна стане доброю. А поруч з доброю країною і сусіди стануть добрішими.

Ось така вона – епідемія доброти. Але як її починати розповсюджувати? Бібліотекарі філії №10 спільно з представниками молодіжного парламенту ЗНЗ№10 вирішили розпочати з 17 лютого – у Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Вони організували PR – акцію «Епідемія доброти». В рамках даної акції було оголошено збір речей, зібрано близько 30 кг. одягу, канцтовари, дитячі іграшки, які будуть передані в Пантаївський дитячий будинок.

В рамках цієї щирої акції бібліотекарі та молодь відвідали міську поліклініку №3, щоб подарувати медичному персоналу поліклініки, її пацієнтам хвилини гарного та смачного настрою, низку приємних побажань. В ЗНЗ №10 було створено 10-метрову «Стрічку побажань». Основними побажаннями були побажання миру, добра, здоров’я, благополуччя. Яскраве сонечко та позитивний настрій сприяли проведенню свята, яке в цей день об’єднує майже весь світ. Така «епідемія доброти» – це поштовх до гарних, добрих справ, які варто робити кожному з нас і кожного дня, незважаючи на календар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.