Електронні послуги органів влади в Інтернеті

22 серпня бібліотечні фахівці центральної міської бібліотеки долучилися до обласного вебінару на тему: «Електронні послуги органів влади в Інтернеті», який організувала та провела Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського.

Головний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу обласної бібліотеки Григор’єва Марина Михайлівна надала цікавий та корисний для роботи матеріал за темою: «Електронне урядування: влада, громада, бібліотека».

Завідувач Інтернет-центру ОУНБ ім. Д.І.Чижевського Кучеренко Ірина Іванівна проконсультувала бібліотекарів області з питання: «Електронне урядування: корисні послуги».

Теми, які підіймалися під час обласного вебінару, дуже своєчасні, адже усі ми спостерігаємо, як бібліотека сьогодні набуває статусу посередника між владою і громадою.

Зрозуміло, що бібліотекою, яка розвиває громаду, може бути лише та бібліотека, яка існує для громади. Тому нам, бібліотечним фахівцям, треба прикласти значних зусиль, щоб зрозуміти у повній мірі інформаційні потреби громади і те, як їх можна задовольнити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.