ЕКСКУРСІЯ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

Спілкування з книгою допомагає опанувати певні знання та вміння, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Дружба з книгою – невід’ємний елемент нашого життя. І, хоча сучасних дітей все більше поглинає інтернет та гаджети, все одно, читання книг має позитивний ефект, тренує пам’ять та логіку. І саме бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок.

2 червня до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС завітали учні 7 класу НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 ДНЗ «Лісова казка». В ході екскурсії діти ознайомилися з історією бібліотеки, її відділами, правилами користування та новими книгами. Учні з цікавістю розглядали роботи художниці Наталії Ткаченко, які представлені на виставці «Олександрія – моє натхнення», де впізнавали своїх знайомих, обговорювали картини відомих особистостей.

Після екскурсії по бібліотеці діти долучилися до створення патріотичного колажу «Після закінчення війни я обов’язково…». Учні малювали малюнки та писали надписи, про що вони мріють, коли в Україні настане мир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.