Екскурсія бібліотекою

Центральна міська бібліотека – це і методичний центр, і книгозбірня, і виставковий зал, де організовуються виставки-вернісажі місцевих художників, і літературна вітальня, де проводяться презентації книг письменників і т.д.

Сучасна бібліотека – це не лише сховище для книг, а й місце, де можна отримати доступ до інформації як на традиційних носіях, так і в електронному вигляді. Це соціальний інститут, діяльність якого спрямована на забезпечення рівного доступу до інформації.

13 вересня до Центральної міської бібліотеки завітали на екскурсію студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв на чолі з викладачем спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Н.О. Піскун.

Про значення, основні напрямки, роль і функції роботи бібліотеки розповіла присутнім завідувач відділу обслуговування Марина Дерун.

Під час екскурсії студенти дізналися як стати читачем бібліотеки, завітали до зали книгосховища читальної зали бібліотеки, де їм розповіли про багатий книжковий фонд бібліотеки, ознайомилися з ДБА, дізналися про основні правила роботи з каталогами та картотеками.

Ознайомилися з роботою інтернет-центру, де дізналися про діяльність відділу, яка спрямована на задоволення інформаційних запитів користувачів, надання вільного доступу до мережі Інтернет, навчання користувачів комп’ютерної грамотності та користування новими інформаційними технологіями.

Найбільше зацікавив студенів сектор краєзнавчої роботи, а саме оцифрування періодичних видань, цікаві розгорнуті книжкові виставки про відомих людей міста, фотознімки старої Олександрії, тематичні теки, книги про історію рідного краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.