«Еко-орієнтир: захист природи»

Рідна природа…Ці слова сповнені глибокого і хвилюючого змісту

З давніх-давен природа була основою життя людини. У ній людина знаходила все для задоволення своїх потреб: їжу, одяг, житло. Проте природа не безмежна у своїй щедрості, не залишається байдужою до проявів споживацького, егоїстичного ставлення до неї.

1-2 червня відбувся екологічний тренінг «Еко-орієнтир: захист природи» для студентів Політехнічного коледжу та літніх таборів Ліцею інформаційних технологій і Гімназії ім. Т.Г. Шевченка. Бібліотекарі виділили основні екологічні проблеми нашого довкілля, їх причини, наслідки, шляхи вирішення.

Різноманітні вправи – «Стихії», «Лист інопланетянам», мозковий штурм «Джерела забруднення» та «Що таке сміття. Чим воно загрожує здоров’ю людей» – дали можливість учасникам усвідомити, як саме ми засмічуємо нашу Землю та що нам потрібно робити, аби зупинити подальше засмічення. А головне: що ми, особисто, можемо зробити задля економії та відновлення природних ресурсів.

Змога розім’ятися була під час хвилинки екологічної релаксації та жартівливо-серйозної гри «Сміттєбол», де усі позмагалися у влучності.

Коли ми заходимо у власний дім, скидаємо взуття, в якому ми ходили по вулиці – ми підтримуємо своє житло в чистоті й затишку. Земля – наш спільний дім. У ньому також треба дотримуватися порядку. Поки що ми цього не робимо. Але можемо внести свою краплинку у справу охорони землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.