ЕКО-ГРА «ПРИРОДА – ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ І КРАСИ»

Ми живемо на самому дні блакитного повітряного океану Землі – її атмосферного шару.

Земля – це наш дім. Кожного року в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Отож, напередодні цього дня, 14 квітня, бібліотекар Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС провела еко-гру «Природа – джерело життя і краси» на онлайн-платформі Zoom. До заходу долучилися учні 9-х класів Ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи ІІ ступеня.

На жаль, сьогодні проблема збереження життя на Землі стоїть дуже гостро і важливо розуміти, що сучасний світ опинився на межі катастрофи. Повені, буревії, урагани, забруднення повітря та вода ставить людство у складне становище.

Зустріч пройшла в цікавій ігровій формі, в ході якої бібліотекар привернула особливу увагу до проблем збереження та охорони природного середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.