ДИВОВИЖНЕ ПОЧУТТЯ – КОХАННЯ

Кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. Доказом того є казки, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.

14 лютого в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбувся День інформації «Яскраві барви Святого Валентина».

Кохання… Саме воно надихає поетів і письменників, музикантів і художників на створення безсмертних шедеврів.

Доторкнутися до високого почуття описаного поетами Кіровоградщини можна завітавши до сектору краєзнавчої роботи Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, де організовано літературну експозицію «Поезія закоханих сердець» та познайомитися із творами таких поетів, як: Світлани Лантух, Валентина Жахалова, Людмили Овчиннікової, Наталії Фесенко, Світлани Звягінцевої, В’ячеслава Колеснікова та інших. Всі книги представлені на експозиції присвяченій темі кохання. Адже у всі віки лірики описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і робило її найщасливішою.

Бібліотекарі сектору абонемент під час книжкової акції-емоції «Книга любить вас» радували жителів міста новинками літератури, що надходять до книгозбірні від Українського інституту книги, дарували читачам кольорові повітряні кульки з назвою цікавої книги та рекламну листівку про бібліотеку.

В читальній залі діє святкова фотозона «Кохання – це…», кожен може завітати і зробити фото на згадку. А найменші користувачі бібліотеки під час заняття гуртка «3D-моделювання» виготовляли святкові сердечка-валентинки «Дарую тобі своє серце».

Любов – почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.