Диво двері відчиняй, у світ книжковий потрапляй

Книголюби люблять осінь, тому що ця меланхолійна пора року дуже придатна для читання. І саме 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Тож, саме цього дня до бібліотеки-філії №3 для дітей на колоритні мандрівочки «Диво двері відчиняй, у світ книжковий потрапляй» завітали діти груп «Веселка» і «Калинка» ЗДО №25. Познайомившись з історією бібліотеки і правилами поведінки, малеча занурилась в книжкову країну. Конкурс «Впізнай книгу за запахом» викликав бурю емоцій і розвив невгамовну фантазію, а літературна битва «Казка VS мультфільм», де за уривками мультфільмів дітлахи вгадували назву казки, ще більше розвив інтерес до читання.

Також, у простір читання та творчості за книжковими пригодами відправились і учні 4-х класів НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв», де на них чекала літературна битва «Книга VS фільм». За уривками трейлерів учні пригадували літературні твори та їх авторів, а конкурс «Аромат книги» викликав неймовірне захоплення. Дуже весело і гамірно було сьогодні в бібліотеці! Учні не лише розважалися, а й дізналися багато нового й цікавого і дійшли висновку, що книга – це завжди подорож,подорож у невідоме, казкове й неймовірне.

Веселим галасом численних дитячих ватаг наповнилася і Покровська площа, де бібліотекарі влаштували годину цікавинок «Книга під сонцем». Діти весело і корисно провели час: відгадували загадки, відповідали на питання вікторини. Найактивніші отримали призи та листівку «А що для тебе бібліотека?».

Тож, свято відбулося на славу, а атмосфера навчання через книгу буде надихати ще довго!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.