Душі загиблих від голоду стукають в наші серця

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки.

Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Головним у діяльності бібліотеки по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв є донесення правди сучасникам про цю трагедію. Так, 15 листопада в бібліотеці-філії №10 була проведена година-сум «Душі загиблих від голоду стукають в наші серця», учасниками якої стала учнівська молодь ЗНЗ №10. Бібліотекар ознайомила присутніх з трагічними сторінками тих страшних подій української історії, молодь дізналася про причини і наслідки цієї трагедії.

Перегляд відеоматеріалів «Голодний дух» та «Вбиті Голодомором: реальна кількість жертв та докази штучності» зміг більш ширше розкрити та познайомитися з темою голодомору в Україні, дізнатися більш детальну інформацію про кількість померлих та чи не замовчувала тодішня влада кількість жертв.

Можна стерті дані з паперу та з пам’яті – неможливо. Відео «Голодомор. Світ знав, але мовчав» познайомило зі свідченнями очевидців тих страшних подій, і дало змогу кожному усвідомити на скільки страшними були події того часу, скільки лиха приніс голодомор українцям, школярі ділилися спогадами своїх прабабусь та прадідусів.

Присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Голодомор приніс багато горя. Час вилікував душевні рани, але рану в серці України загоїти неможливо. Вона завжди буде невгамовним болем нагадувати про час, коли над Україною, над іншими народами колишньої радянської спільноти панував диявол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.