1

«Думи Кобзаря живуть між нами»

Щовесни, коли тануть сніги, І на рясці просяє веселка, Повні сил і живої снаги, Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

Є в нашій український літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Т.Г.Шевченка, чия поезія викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. 

 Бібліотекарі філії №9 долучилися до вшанування пам’яті великого Кобзаря разом з учнями 3кл. ЗНЗ№19 «Лісова казка» під час літературної години «Думи Кобзаря живуть між нами». Діти ознайомилися з життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка, прослухали пісні на слова його віршів: «Заповіт», «Думи, мої думи», «Реве та стогне Дніпр широкий». Учні Кривошея Б., Горбунова М., Фокусова С. декламували улюблені вірші Т.Шевченка: «Тече вода з- під явора», «Садок вишневий коло хати», «Не називаю її раєм».

Далі на дітей чекала вікторина «З якого твору?», під час якої школярі доповнювали Шевченківські рядки потрібними за змістом словами. Тож, хоч і століття пролягли між добою Т.Г.Шевченка і нашими днями, але час не віддаляє нас від нього, не зменшує потреби в розумінні феномену його особистості, не послаблює чарівності та сили Кобзаревого слова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.